samicek333

Nějaký jednoduchý kostým?

Odjíždím na tábor, kde budeme mít úkol vytvořit si vlastní kostým, sebou máme mít šití a nůžky, pravděpodobně dostaneme pouze nějaká bílá prostěradla, možná i kožešiny a různé látky, ale to není jistý, nevíte co s tím? Už přemýšlím docela dlouho a nic mě nenapadá…
Doplňuji:
Nějaký hodně jednoduchý kostým, který bude do půl hodiny hotový… líbilo by se mi Křemílek a Vochomůrka, šla bych se sestrou, ale jak na to?

Nejlepší odpověď
annas

Náhodou jsem narazila na Ontolu, tam je podobná otázka. Zkuste se podívat, třeba získáte inspiraci.

Zdroj: http://www.on­tola.com/cs/kos­tym-na-tabor

Další odpovědi
Drap

Co třeba římská toga, stačí dostatečně velý kus látky a jen vhodně naaranžovat a uvázat.Ale těch možností by byla spousta., Křešmílek s Vochomůrkou, bílá paní a spousta dalších.

pokazdejinak

můžete ze sebe udělat bílou kostku domina – nějaký válec spíchnete a pak si na sebe jen černě namalujete puntíky