Nejaky dobry recept na dobrou cokoladu, kterou bych nalila do zajickovych formicek. ? Dekuji. -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

40 g kakao
250 g ztužený tuk
170 g sušené mléko
1 balíček vanilkový cukr
200 g
moučkový cukr

tak ať se povede

Ve vodní lázni rozpustíme tuk (pozor, nesmí vřít), dále přidáme ostatní přísady prosáté přes cedník a dobře zamícháme. Rozpuštěnou čokoládovou hmotu vlijeme do vymazaných formiček a dáme ztuhnout do chladu.

Další odpovědi
Aznoch

Zkuste třeba tento recept:

http://www.vse­ovareni.cz/re­cepty/pecena-cokolada/

Zdroj: www.vseovareni.cz

Málče

ČOKOLÁDA DO FORMIČEK

200g čokolády na vaření, 200g čokolády(ledové kaštany).
Obě čokolády rozpustíme v kastrůlku ve vodní lázni a poté nalijeme do formiček vypláchnutých studenou vodou.