rorajs

nějaké webovky kde jsou levné známky pro psy a rytectví ?

Nejlepší odpověď
anonym

Zadej si do vyhledávače : „rytectví známky psí“ a vyjede Ti spoustu odkazů, tak jako mně.

Další odpovědi
Nely.P

Zdravím,
zadej si to do vyhledávače levné známky pro psy ;)
Nela

hanicka.k.cb

Nedávno jsem kupovala tuto http://www.fler­.cz/zbozi/iden­tifikacni-znamka-pro-psy-oboustranna-3799250 psí známku. Je sice plastová, ale na jedné straně můžete mít vlastní fotografii pejska a na té druhé jsou kontaktní údaje (napíšou vám tam co chcete). Hodně štěstí při hledání.

cenda26

Známky pro psy mám z těchto stránek – www.petway.cz. Objednával jsem už dvakrát a vždycky v pohodě. Známky jsou pěkný, cena myslím stejná jako jinde. Známky jsme měli doma v obou případech třetí den od objednání …