I am Kejbý

Nějaké typy na tupírování jemných vlasů?

Ahoj, dnes jsem zkoušela natupírovat si vlasy, abych konečně měla aspoň trochu objem, ale stalo se přesně to, co jsem očekávala- i přes extrémní vrstvu laku na vlasy účes nevydržel snad ani půl hodiny. Mám hodně jemné vlasy, každý, kdo se snaží z nich něco učesat, hrozně nadává, že horší vlasy ještě neviděl :D. Nemáte nějaký typ, co bych mohla použít, aby vlasy vydržely natupírované aspoň půl dne?

Odpovědi
marci1

Tupírování jemným vlasům příliš nesvědčí. Už tak jemné vlasy ještě více oslabí a ty jsou potom náchylnější k lámání. Používej šampon na jemné vlasy ( je lehký ) a potom gel nebo sprej na vlasy. Dobré jsou např. přípravky Wellaflex.