A&N

Nějaké tipy na nastřelování náušnic??

S kamarádkou si chceme nechat nastřelit druhou dirku. Máte s tím nějaké zkušenosti? Kde v Praze by nám je mohli dobře nastřelit za přijatelnou cenu?

Odpovědi
Dža-Dža

Dělá to snad každý lékař.. Já jsem byla teď nedávno taky s kamarádkou a za jednu dírku po mě chtěla cca 150 kč.. Levněji to myslím neseženeš.. Ohledně bolesti se nemusíš bát.. Je to v pohodě :) Pak tam tu náušnici, co ti nastřelí budeš muset mít min. 6 týdnů.. Já už to mám skoro 3 měsíce a zahojené to ještě nemám. Každý to má jinak..

da ny

Dělají to kromě lékařů téměř všude (na kosmetice, v kadeřnictví, zlatnictví, různé salóny zaměřené na estetiku apod.), kde mají osvědčení (i bez něj :().
Nepezpečí napíchnutí nevhodného bodu na ušní chrupavce. hrozí u všech…

http://vse-o-nastrelovani-nausnic.webno­de.cz/vse-o-umisteni-direk2/