FlAsh_7

Nějaké tipy na minimalističtější život?

Nejlepší odpověď
zjentek

Třeba meditovat v jeskyni ve skaliskách na horách, jíst zelené a pít kozí mléko.

Jen si dovolím drobný doplněk k prvnímu odstavci aliendrona: POUZE POKUD PODOBNÝ PŘÍSTUP NENÍ NA ÚKOR ČEHOKOLI A KOHOKOLI! Pak je to frajeřina a klobouk dolů před autorem „takového života“.

Další odpovědi
Hufnágl

Co takhle dělat poustevnictví?

aliendrone

Moc nechápu, k čemu je ti dobrý „minimalistický život“ a proč o něj usilovat. Život by měl být NAOPAK bohatý a pestrý, zajímavý, plodný a pokud možno i zábavný a tak vůbec. :)

Ale že jsi to ty, tak poradím. Odjisti obranný granát F1 a přidrž si ho u hlavy. Asi tak za 4s bude tvůj život zminimalizován natolik, že přestane mít smysl o něm dále mluvit či ho nějak vylepšovat. ;) :D :D