Avatar uživatele
Zbynas

Nějaké sci-fi na dnešní noc?

Doporučili by jste mi nějaké dobré Sci-fi?

Co jsem viděl a bylo dobré: Elysium, Looper, Počátek, Kostka, Dokonalý trik, Uvěznění v čase, Zdrojový kód, Ztráta paměti, Frekvence, Avatar, Gattaca, Minority Report, Oko dravce, Potomci lidí, Horizont událostí, Total Recall (oba), Vyměřený čas, Planeta opic a Zrození planety opic, Život na dálkové ovládání, Sunshine, District 9, Super 8, Paralelní světy, Očista, 12 opic, Mlha apod. Cesta, Deja vu? Dále jsem viděl Iron man, nic moc. Neviděl jsem Matrix, ani nechci.

Mělo by to být něco jako Vyměřený čas, Elysium, Počátek apod. :) Díky :)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? briketka10 před 3650 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Hamon

Jedno me napada – Cteni pravidel. Nebo volne pokracovani – Dodrzovani pravidel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
martuti

něco jako Počátek, jo? jenže ten je jen jeden!!!
a co třeba Moon? můj milovaný film, hned po Matrixu (nechápu, proč ho nechceš vidět)
Doplňuji:
a co Všemocný? to sice není klasické scifi, ale trochu je, protože takové pilulky na světě neexistují.

Upravil/a: martuti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Správci osudu,Ocelová pěst,Tron starý i nový,Bitevní loď,Světová invaze,Kovbojové a vetřelci,Probudím se včera,John Carter:mezi dvěma světy,Kronika,Jsme číslo čtyři,Podivní,Chňa­páci,Válka svě­tů…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NikkiHeat

Já doporučím:

John Carter:mezi dvěma světy a
Temné nebe

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Adamos00

Počátek se odehrává také ve „virtuální“ realitě jako matrix až na to že tahle virtuální realita v počátku je jen 1 osoby, sci-fi to není protože to co je v počátku je naprosto reálné

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek