FlAsh_7

Nějaké projekty na léto?

Dobrý den, jsou prázdniny a já chci nějak využít ten čas. Proto se ptám(inspirace), jestli máte nějaké svoje projekty, které budete teď o prázdninách dělat? A pokud ano, jaké?

Nejlepší odpověď
Drap

Ano, mám celou řadu projektů na léto. Zřejmě to ani vše nestihnu, stejně jako v loňském roce

Další odpovědi
Edison

Moje „projekty“ spočívají v co nejčastější relaxaci. A to ne jen v době letních dní, ale na světě nejsem kvůli tomu, abych se udřel, nebo abych nadělal majetek… Moje životní cíle spočívají v něčom docela jinym. Proto svůj čas využívám k čemukoli jinému, než k nabývání hmotných statků. Bohužel nic není zadarmo, tak holt i chodím do práce. Ale to není cílem mého snaželí, spíše prostředkem k naplňování svých zálib.

Arne1

Co se namane. Některé výlety (například na Slovensko a do Budapešti) už jsou naplánované. Výpravu do ruského Kaliningradu, který je nyní dostupný bez víza, právě chystám.