postcd

Nějaké pojištění proti škodám, které zaviním v zaměstnání?

(pozice obsluha stroje ve výrobě), jak se takovému pojištění říká a kryje takové škody?

Nejlepší odpověď
gecco

Jmenuje se to „pojištění odpovědnosti“…
😉
A třeba tady – http://www.srov­navac.cz/pojis­teni-odpovednosti-zamestnance/kal­kulacka-a-srovnani?utm_sou­rce=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=od­povednost-topkw&gclid=COP­z8J3pzcQCFTDHtA­odmSkA7w – si můžeš udělat srovnání pojišťoven…
😉

Další odpovědi
Drap

Ano existuje. Říká se mu pojištění blbosti a uzavře ti ho každá pojišťovna. Takové pojištění je u celé řady zaměstnání přinejmenším vhodné. Kryje ti škody způsobené právě při výkonu zaměstnání.

lota

Pojištění na blbost se tomu říká jinak oficiálně pojištění odpovědnosti za škody způsobené při zaměstnání.