Paja94

Nějaké nàpady co si psát do sešitu s tvrdou vazbou?

Dostala jsem od mamky sesit-Silny,tvrda vazba.Chtela bych si do nej neco psat,ale nenapada me co.Je mi 16.Nic do skoly ne,protote mam spousty prehlednych sesitu.Tak prosim vas,jestli vas neco nenapada :) Nejake nalady,cokoliv.

Nejlepší odpověď
Adula.57

Co třeba kuchařku? :)

hanny 2

Třeba – „Můj milý deníčku“ – piš si,cos dělala každý den,činnosti,pos­třehy – jednou si to ráda přečteš.

kurec

Zajímavá otázka třeba to co děláš dneska jsem šla do školy třídní mě vyskoušela vše jsem uměla pak jsem šel ven a sekali jsme zahradu a na konec udělala mamka dobrou večeři :D -Můj den