Cassius98

Nějaké lehce cvičitelné plemeno kočky?

Hledám nějaké lehce cvičitelné plemeno kočky, které se dobře cvičí klikr tréninkem.

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud nemáš zkušenosti s kočkami, je zbytečné ti něco vysvětlovat. Kočka je svébytný tvor a žije si vedle člověka svůj život. Poslušnost na povel u kočky nedocílíš výcvikem u žádného plemene. A je to tak dobře. Proto jsou kočky tak oblíbené u určité skupiny lidí, kteří oceňují právě kočičí nezávislost. Některá kočka se naučí různým kouskům, ale nebude poslušná a předvádět se zrovna když ty budeš chtít.

Další odpovědi
Drap

Žádná kočka neni lehce cvičitelná. Každá kočka si zachovává svobodu a svoji osobnost.

lemur

že by pes?

Sůwa

Už jsem to tu při nějaké příležitosti psala, můj kocourek si mne dobře vycvičil a ani moc práce mu to nedalo. Dvakrát už jsem měla kočky, které aportovaly plastový kroužek od PET lahví, ale jen když se jim chtělo. Úplně mi stačí, že kočka je čistotná a nemusí se s ní za každého počasí běhat venku 🙂 Můžeš třeba zkusit tygry, ty se asi vycvičit dají.

terry

Lehce cvičitelné plemeno kočky?
Ono nějaké takové existuje?
Ono existuje nějaké těžko cvičitelné?

Lleni

Každá kočka je ososbnost.. Já sem naší kočkumu babičky jednou naučila dej pac..
Nemyslím si že j eto plemenem.. Ona byla obyčejná nemazlivá kočka;))