Marcus

Nějaká příjemná kavárnička na obchodní jednání v oblasti Strossmayerova náměstí?

Odpovědi
elvan

Erhartova cukrárna, u Slepé kočičky, zvenku ještě vypadá dobře hotel Belveder (nevím, jestli se uvnitř dá posadit), vše v ulici Milady Horákové, doporučuji popojít/popojet na zastávku kamenická. Samozřejmě záleží na druhu obchodního jednání a lidech, se kterými se setkáváš :)

hanulka11

kavárna Balkon také není marná – dá se tam posedět v soukromí buď pod balkonem nebo nahoře – záleží na poču lidí a na době, kdy ji hodláte navštívit a dohodnout s personálem na reservé

elektrikář

Kousek od námněstí v levo od kostela je knihkupectví z kavárnou je tam docela příjemně.)