kurec

Existuje nějaká práce nebo firma, která by kromě normální směny nabízela také učení japonštiny?

Existuje nějaká práce nebo firma, která by kromě normální směny (kde bych třeba už moje jazykove skills použil?) nabízela také učení japonštiny? Zájem mám to bude pro tu firmu asi nejvic co ji mužu dát kromě češtiny a angličtiny. Btw. Základ japonštiny už mám, teď jen stavět dál.

Odpovědi
Kelt

Můžeš se přihlásit do kurzu japonštiny. Myslím, že je v Praze a v Brně, snad i v Olomouci. Ale aby firma si najala učitele a platila ho, mi nepřijde moc reálné. A kolik by se našlo zájemců v nějaké firmě? Jistě Japonec velice ocení, když někdo na něj spustí pár japonských výrazů. A Japonci umí trochu anglicky. Podle mne je lepší si koupit učebnici japonštiny nebo tento jazyk studovat na internetu. Třeba i s pomocí učitele.