Avatar uživatele
slipknotak

Nějaká dobrá témata pro konverzaci s holkou ?

je to problem skoro kazdeho muze. neni dobre kdyz stoji rec a je ticho pri konverzaci s holkou. poradte nejaka dobra temata z vlastnich zkusenosti atd :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Deli před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

My jsme si na prvním rande fantasticky pokecali o práci (mojí i jeho) a bydlení (on měl nedávno koupený RD a já plány na stavbu). Docela jsme si při tom vyměnili hodně v životě důležitých názorů – a po měsíční známosti jsem odložila svou stavbu, po 3 měsících se přestěhovala k němu. Žijeme spolu už 4 roky a máme 20 měs.holčičku. Tehdejší debata asi urychlila vývoj vztahu, protože jsme měli jasno, že když já začnu stavět, budoucímu vztahu to neprospěje. Tak mám dodnes prázdnou parcelu a šťastné manželství v jeho RD. (Dnes už v našem.)

Takže se nebojte i vážných témat, aspoň se o dívce něco dozvíte a klidně proberte její práci (nebo co by v budoucnu ráda dělala), jak by jednou chtěla bydlet… Aspoň se o ní něco dozvíte!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Zkuste zkontaktovat zde " nasi " Zuzku , treba na neco prijdete spolu. 🙂 nezlobte se ale na me – oba ! 🙂 -iv-
Co nejvíc zabírá na kluky ve věku 10–12?
Označit otázku jako zajímavou 0Od: Zuzka007_23 PřáteléOdpovědí: 1Před 33 min

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

kromě jiných , běžných témat jako jsou zájmy, problémy a co se děje kolem nás ještě doporučuji : sex, drogy a rokenrol

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Jaké má záliby,má ráda sport,které knihy má ráda,kino,chodí ráda do společnosti,tan­čit,je toho hodně jen mít filipa.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek