slipknotak

Nějaká dobrá témata pro konverzaci s holkou ?

je to problem skoro kazdeho muze. neni dobre kdyz stoji rec a je ticho pri konverzaci s holkou. poradte nejaka dobra temata z vlastnich zkusenosti atd :)

Nejlepší odpověď
Deli

My jsme si na prvním rande fantasticky pokecali o práci (mojí i jeho) a bydlení (on měl nedávno koupený RD a já plány na stavbu). Docela jsme si při tom vyměnili hodně v životě důležitých názorů – a po měsíční známosti jsem odložila svou stavbu, po 3 měsících se přestěhovala k němu. Žijeme spolu už 4 roky a máme 20 měs.holčičku. Tehdejší debata asi urychlila vývoj vztahu, protože jsme měli jasno, že když já začnu stavět, budoucímu vztahu to neprospěje. Tak mám dodnes prázdnou parcelu a šťastné manželství v jeho RD. (Dnes už v našem.)

Takže se nebojte i vážných témat, aspoň se o dívce něco dozvíte a klidně proberte její práci (nebo co by v budoucnu ráda dělala), jak by jednou chtěla bydlet… Aspoň se o ní něco dozvíte!

Další odpovědi
anonym

Zkuste zkontaktovat zde " nasi " Zuzku , treba na neco prijdete spolu. 🙂 nezlobte se ale na me – oba ! 🙂 -iv-
Co nejvíc zabírá na kluky ve věku 10–12?
Označit otázku jako zajímavou 0Od: Zuzka007_23 PřáteléOdpovědí: 1Před 33 min

Drap

kromě jiných , běžných témat jako jsou zájmy, problémy a co se děje kolem nás ještě doporučuji : sex, drogy a rokenrol

žolik

Jaké má záliby,má ráda sport,které knihy má ráda,kino,chodí ráda do společnosti,tan­čit,je toho hodně jen mít filipa.

Zdroj: žolík