pokazdejinak

Nějak divně se mi posouvá stránka nahoru/dolů… nevíte, co s tím?

Ahoj, při prohlížení web stránek jsem byla zvyklá používat šipky nahoru/dolů pro plynulé posouvání zobrazené části, Home/End na skok na začátek/konec celé stránky. PgUp/PgDn pro větší skoky… a myslela jsem si, že to je normální :) jenže cca před týdnem se mi to nějak pos*alo
nvm, asi jsem někde něco stiskla jinak, ale klávesy Home/End/PgUp/PgDn mi v prohlížeči vůbec nefungují a šipky místo pomalého posunování skočí rovnou na začátek a konec
je to na různých stránkách stejné, PC i prohlížeč jsem od té doby několikrát vypla/zapla :) i historii promazala, ale prostě nvm, co s tím :/
btw používám Mozzilu
Doplňuji:
takže – nepoužívám externí klávesnici, ale notebook a v jiném prohlížeči (IE9) to bylo bez problému… kruci, Mozzila mi fakt vyhovuje, pomohlo by reinstalovat?

Nejlepší odpověď
Hlada

Nejdřív ověřte v jiném programu funkci klávesnice. Vyzkoušejte jiný prohlížeč. Pokud máte USB klávesnici, zkuste ji připojit do jiné zásuvky. Jestli funguje, vraťte systém před datum, kdy se to stalo.

K doplnění:
Nejspíš to tedy bude chyba prohlížeče. Zkusila jste vrátit systém? Kdybyste se rozhodla pro přeinstalaci, odinstalujte ho nějakým odinstalátorem, např. Revo Uninstallerem a pak dočistěte registry např. CCleanerem, abyste měla jistotu, že po něm nic nezbylo. Možná, že bude stačit jen Firefox aktualizovat.

pokazdejinak

hurá :) povedlo se – sice odinstalování muselo být opravdu kompletní, ale zase mi to funguje normálně, díky moc :)