Avatar uživatele
pokazdejinak

Nějak divně se mi posouvá stránka nahoru/dolů… nevíte, co s tím?

Ahoj, při prohlížení web stránek jsem byla zvyklá používat šipky nahoru/dolů pro plynulé posouvání zobrazené části, Home/End na skok na začátek/konec celé stránky. PgUp/PgDn pro větší skoky… a myslela jsem si, že to je normální :) jenže cca před týdnem se mi to nějak pos*alo
nvm, asi jsem někde něco stiskla jinak, ale klávesy Home/End/PgUp/PgDn mi v prohlížeči vůbec nefungují a šipky místo pomalého posunování skočí rovnou na začátek a konec
je to na různých stránkách stejné, PC i prohlížeč jsem od té doby několikrát vypla/zapla :) i historii promazala, ale prostě nvm, co s tím :/
btw používám Mozzilu
Doplňuji:
takže – nepoužívám externí klávesnici, ale notebook a v jiném prohlížeči (IE9) to bylo bez problému… kruci, Mozzila mi fakt vyhovuje, pomohlo by reinstalovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Kerberus, anonym před 4735 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Nejdřív ověřte v jiném programu funkci klávesnice. Vyzkoušejte jiný prohlížeč. Pokud máte USB klávesnici, zkuste ji připojit do jiné zásuvky. Jestli funguje, vraťte systém před datum, kdy se to stalo.

K doplnění:
Nejspíš to tedy bude chyba prohlížeče. Zkusila jste vrátit systém? Kdybyste se rozhodla pro přeinstalaci, odinstalujte ho nějakým odinstalátorem, např. Revo Uninstallerem a pak dočistěte registry např. CCleanerem, abyste měla jistotu, že po něm nic nezbylo. Možná, že bude stačit jen Firefox aktualizovat.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
pokazdejinak

hurá :) povedlo se – sice odinstalování muselo být opravdu kompletní, ale zase mi to funguje normálně, díky moc :)

před 4735 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek