Блaнкa

Jak na okousané nehty?

Zdravím, trápí mě tato věc. Přes 7 let jsem si kousala nehty. Před měsícem a něco jsem s tím skončila. Narostly mi, ale rostou trochu dovrchu. Tudíž ta bělejší část roste brzy. Jde o to, že bych je chtěla delší. Jenže je divné, když ta bílá část je delší než ta růžová.
Dělám to tak, že pilníkem přejíždím po povrchu a tlačím nehet jakoby dolů. Ale moc to nepomáhá.
Nevíte, co s tím?

Odpovědi
marci1

Myslím si, že po nějakém čase ( když si nehty nebudeš kousat ) se dostanou do normální pozice nehtu. 🙂