berry38

Nehral jste někdo PC hru watchdogs?

Jaký jsou možnosti ve městě? Jsou všechny budovy přístupný?
Zajímá mě jaký má využití volná hra.Je tam víc možností než např. v GTA IV?

Odpovědi
Kelt

Ptáš se, zda jsem to nehrál. Odpovím nehrál, nevím, co to je.

pnxntdd

Ve městě se nedá jít do každýho baráku, ale celkově je to město mnohem víc použitelný než v GTA 4, skrz to že můžeš hackovat všechno kolem sebe od semaforu přes bankomaty,ostatní lidi atd… Podivej se na nějaký gameplay na youtube… Upřímně nechápu proč jsi to neudělal rovnou a dáváš sem takovej dotaz. No a na druhou stranu co mi vadilo u Watch Dogs je to, že se nemůžeš bít s chodcema, jedině po nich střílet, ale klasický rvačky jako v gta tam nesjou.