cyronko

Když mi po pádu nehraje jedno sluchátko HyperX Cloud II, dá se opravit doma, případně existuje nějaký servis?

Zdravím,
mam takový menší problém se sluchátka.
Jedná se o sluchátka HyperX Cloud II, které mi spadly ze stolu na zem a přestalo mi hrát pravé sluchátko.
Nevíte zda někdo opravuje sluchátka? Nějaký servis ( Losan apod. ), nebo zda to jde opravit nějakým způsobem doma.

Nehraje mi jedno sluchátko
Díky všem :)

Odpovědi
elkon

Jedině se podívat, jestli není upadlý drát. Může být ale poškozená elektronika. Nejsem si jist, zda to někdo opravuje a zda se lze dostat dovnitř, je to spotřební zboží za pár peněz.

Dochy

mno… zrovna tyhle nepatří k těm nejlevnějším… Ano, zkontrolovat kde je upadlý drát, nic jiného se s tím v amatérských podmínkách dělat nedá. A protože napojované místo bývá na poškození náchylnější, je možné že i po opravě to tam zas za čas upadne.

Zpravidla to zvládne kdokoli kdo si trochu hraje s elektronikou, ale je riziko poškození sluchátek – je třeba otázka nakolik jsou rozebíratelná…