hippeace

neholené nohy

je ve vašem okolí nějaká náctiletá která si neholí nohy?
Doplňuji:
mám totiž malé blond chloupky a nechce se mi to holit a diki tomu ze se staram misto matky o domacnost tak ani casu tolik neni. ale nejvíc mi de o ty de..li se kteryma se učim Aj sou ujetý na drogy a kdo nehulí toho si podávaj, když tam přídu v sukni tak si me podaj a to se moje vrkotavá psichika zhroutí.

Odpovědi
Berušinka

Neznám žádnou takovou. Teď si holky holí nohy už v 10! To je děs =(. Maj tam 5 a půl chlupu, nechápu.

quentos

Měl jsem svého času jednu takovou na gymplu ve třídě. Mně to teda osobně na holkách nikdy nevadilo. Přirozenost…
Doplňuji:
teda tím nemyslím „měl“ ve smyslu romanticky nebo intimně – zkrátka byla součástí třídního kolektivu ;{))> po pracovní době vyjadřovací schopnosti uvadaj

michael69

Připojuji se k „Quentos“.Mě to také nevadí. A nevadí mi i ženský velký zadek.Tím spíš,že často není vůbec velký. :)
Doplňuji:
„když tam přídu v sukni tak si me podaj…“ Bude to znít divně,ale to ti nesmí vadit.O to právě jde. :)Oni také nejsou dokonalí,nebo ano? To je totiž u nich taková maska,kterou skrývají své frustrace.Před sebou a před ostatními.To je ale jejich věc.

VampGirl

Ano, znám takovou dívku. 🙂 Nevidím na tom vůbec nic špatného. Chlupy na nohách jsou přirozené.

iq

Já se ve své práci setkávám převážně se ženami(prodávám šperky).Občas se u náctiletých vyskytují neholené jak nohy,tak ruce,ale je to spíš vyjmečné.Já osobně preferuji u dívek,pokud se holí,připadne mi to takové čistší,ženštěj­ší.Ale každý máme jiný vkus:-)

Ella

díky bohu v mém okolí ne, ale jednou jsme jeli do Británie a s námi jela i škola z nevimjakých Lázní, jedna holka u nich, jmenovala se Růžena měla chlupy na nohou dlouhé snad tři centimetry a ještě suverénně nosila minisukně… a pro pořádek nebyla ani žádné tintítko. Tohle plus pár dalších faktorů a hned by se vám neoholené nohy nelíbily =D Byla to hrůza.
Jako stane se, že holky ze třídy občas přes tělák mlely, že si nestihly oholit nohy, ale jinak ne. A pokud to nejsou 3 cm přímo chlupy jako u Růži, tak mi je to celkem jedno…

terry

Pokud máš blonďaté chloupky, ty bývají jemné, tak to vůbec nevadí. Navíc si za chvíli nohy opálíš a nebudou vidět skoro vůbec.
Jiné by to bylo, kdybys měla silné dlouhé černé chloupky.
Buď v klidu. Dělej co musíš a co tě baví a s těmi ujetými se nebav. Nic ti to nepřinese.

suaeda

Mě osobně neoholené nohy u žen a dívek nikdy nevadily. Naopak dnes, bohužel je to světová západní móda, je in se holit. Dokonce i u nás mužů. Ale mám takové ošklivé přirovnání. Kdo zažil pravou domácí zabijačku ten mé narážce porozumí. Ostatním se tímto omlouvám.