plzen111

Nehojící sa jizva

Pře 2-měsíci my odebrali chirurgický vyrážku ktera nebyla zhoubná.Rana po vyndani nehoji.Jizva se nehoji spis je mokvava a někdy ne a vystupující na povrch a červená na doteky svědí.Léčili to krémem FUCIDIN asi 14-dni ale nezabral.Před 3-týdnem my odebrali v zorek asi tak 4 milimetri nic se tam nenaslo.Kdyby se odebral v zorek z jiné části ci by se tam neco mohlo najit.Jizva je velká cca 3–4 cm.Jizva není kulatá ale na délku.

Nejlepší odpověď
badisko

pokud se ptas jak ji zhojit ..poptej se v lekarne treba na neco podobneho jako je toto .
http://www.proz­dravi.cz/cyto­vital.html
takze budto zase lekar nebo lekarna jinou moznost nemas ..:D jo jeste Jitrocel kopinaty zabira na mokvavave rany a jine neduhy …:d on je takova univerzalni bylina ..:D http://www.ka­duceus.cz/onli­ne/zdravi/273/ji­trocel-kopinaty-zahoji-rany-a-utlumi-kasel.aspx nutno vyzkouset …:D

Další odpovědi
Drap

Dozvěděli jsme se tvoje zdravotní problémy, ale neni jasné na co se ptáš. A stejně ti nejlépe může poradit ošetřující lékař.

marci1

Již jsme Vám odpověděli: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zapalena-rana-anebo-zanet
Pokud máte pocit, že se Vám jizva nehojí, navštivte lékaře.Jen ten může zhodnotit výsledek léčby a hojení.

elektrikář

Maminčin lékař jí doporučil na ošetřování jizvy po operaci žlučníku čisté vepřové sádlo.Je to prý stejně základ všech mastí. Pomohlo to.

pusinka50

Kup si mast měsíček lékařský nebo si objednej na netu homeopatikum calendula (měsíček lékařský) a tím to potírej. lepší je si objednat homepotakium a kuličky rozpustit ve vodě a tou si místo rány potírat. Nebo najít měsíčkovou mast v lékárně, která nebude parfémovaná

Bedy

Zkuste na to použít aloe vera – přímo si ustřihněte kousek z toho listu a přikládejte si to tam, hlavně aby ta šťáva se tam dostala a mělo by se to po nějakém týdnu zlepšit…

terry

Zkus Hemagel

plzen111

Ptám se na to či může se u druhého v zorku může něco najít

badisko

no proc by nemohlo…:D