fanynek

Nehoda se stala na 25.km směrem na Prahu,kde se vlastně stala?

Nejlepší odpověď
baghira

Stala se na 25. kilometru dotyčné dálnice (tj. poblíž kilometrovníku s tímto číslem), a to v tom jízdním pruhu, kterým se jede do Prahy. Kdyby se stala v opačném pruhu, byl by to 25. km ve směru od Prahy.

Další odpovědi
hanulka11

nepíší na D1 nebo něco podobného? To by bylo od Brna

těch možností je víc

venkovan

V okruhu uvedené vzdálenosti na některé z příjezdových silnic dálničního typu s tím, že je třeba vědět kde která komunikace má svoji „0“.