bobrik

Nehadá se, když mam prohlížeče tři, Internet Explorer, Mozilla Firefox a Google Chrome. Na jednom počítači?

Kolik může být prohlížečů na jednom počítači?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Většinou se spíše hádají 2 „systémové“ programy, např. dva antiviry spuštěné současně nebo 2 šifrovače (to si vpraxu nějak nedovedu představit)

3 prohlížeče je jako, když máš na disku 3 podobné hry typu tetris.

Další odpovědi
SeptikB

Nehádají se, protože na každém PC je nastaven VÝCHOZÍ prohlížeč, ve kterém se budou spouštět všechny příkazy vedoucí na internet (např. „mailto“ při kliknutí na mailovou adresu ve Wordu, Seznam Pošťák, online nápovědy programů apod.). Ve Windowsech lze zjistit nastavení výchozích programů (tj. i hudby, poštovních klientů atd.)někde přes Správu programů, Ovládací panely, Přístup a výchozí nastavení programů nebo někde tam, záleží na typu. V tomto menu lze dokonce zakázat některé programy, tj. nebudou se spouštět.

Další možnost je prohrabat se nastavením toho konkrétního prohlížeče, všechny mají snadno dohledatelnou možnost „Nastavit jako výchozí prohlížeč“.

Jinak ti ale samozřejmě nic nebrání si otvírat libovolně jakýkoliv prohlížeč, když ho potřebuješ. Jenom tvoje PC volí vždy ten, který je nastaven.

Maggie.b

Na 1 počítači? Neomezeně? ;)

Reuef

podle toho jak mas veliky pevny disk…dejme tomu, ze mas disk 500GB tak potom se ti jich tam vejde prumerne 12 500

zl@tk@

Nehádají – mám je nainstalovány taky a funguje vše jak má.

haha

nejlepší je google chrome