zelí

Nehackli vám email na Seznamu?

Na netu se objevily přihlašovací údaje k desítkám emailů na seznam.cz. Typicky účty s hesly password, 123456, apod. Máte-li nějaké takové primitivní heslo, pak ho doporučuji ihned změnit.

Jo objevily. Jde konkrétně o hesla:
milacek
heslo
password
Celkem 1504 emailových schránek.

Nejlepší odpověď
briketka10

Ne žádný Hacker můj e-mail nenavštívil,
ale mrknu se na zajímavý film o něm :)
http://www.csfd­.cz/film/341230-hacker/prehled/

Další odpovědi
JájsemRaibek

Kdysi jsem kontaktoval podporu seznamu a podělil se s nimi o záludnosti mé emailové schránky. Bylo mi sděleno, že nejspíše se do ní někdo naboural a doporučili změnit heslo.
Od té doby mám pokoj.
Dnes používám heslo o 30 znacích, malá písmena proložená velkými, číslice a tři speciální znaky.
Tak ať se hoši činí, chtějí-li se nabourat :D

bolak

Seznam ne, ale nedávno mně hekli paypal a objednali si do slovinska nebo do kosova či kam za moje peníze nějakou padělanou elektroniku z číny. A to mé heslo bylo dlouhé a navíc neexistující slovo, takže to musel vyjet přes brute-force, každopádně teď, pokud se neznal s mojí matkou za svobodna a neměl techtle mechtle s mým prvním křečkem, se mu podobné číslo už asi těžko povede.

honza19hk

používám docela složitý heslo, je malá šance že by to hackli.

ReHu

Oběvily???

gecco

ReHu – …„obě víly“…
Seznamka i CZtka…
😉