Losos

Negativní palce

Proč může dávat palce dolů pouze člověk, který má více jak 100 bodů, kdežto palce nahoru můžu dávat kdekomu na potkání ? Je snad nějaký zásadní rozdíl ve vyjádření kladného či záporného ohodnocení odpovědi ? bohužel, odpověděl jsem si sám a očividně je. Takže pochlebovat tu mohu kdekomu, ovšem když bych rád poukázal že někdo odpověděl ""špatně, hloupě"" tak nemohu .. vynikající logika.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Odpověď bada nesmyslnost pravidla jen přitvrzuje. Je to opravdu zajímavé.

Ale jde o to, aby nováčci či tzv. „procházející okolo“ jen tak do někoho nerejpli.

Další odpovědi
panenka

Skuste napsat meil odpovědím,ti vám určitě odpoví na vaši otázku.

anonym

Palce nahoru jsou totiž ohodnocené body,kdežto palec dolů má jen psychologický účinek,to je zásadní rozdíl,ale vydržte palce dolů by měly být v nejbližší době odstraněny.
tak já jsem ten houpej a vy ten inteligent,to mně teda pobavilo,ha,ha,ha.