Nefunkční zvuk 5.1 v internetových přehrávačích

Ahoj,
mám 5.1 repro. Bohužel při přehrávání v internetových prohlížečích nehrají všechny. Teoreticky je jasné, že pokud je zvuk (jako, že asi je) u serveru jako je youtube.com dělaný stereo, že hrát ve všech reproduktorech nebude.
Neexistuje nějaký fígl, která by mi roznesl zvuk do všech reproduktorů?

Děkuji za odpověď.

Odpovědi
Ocko0001

Nejsem si jistý ale myslím si že asi ne.

GangstaHelper

Jedinými možnostmi asi budou:

1. přepnout z 5.1 vstupu na bednách na vstup 2.0, to pak hrajou všechny reproduktory, správně by měl hrát i Subwoofer (což u ostatních variant není tak jisté).

  • Umožňují to ale jen lepší sestavy.

2. V nastavení zvukové karty nastavit konektor pro zadní repro tak, aby do něj šel zvuk výstupu (Line out / front out atd.)

3. Jste si jistý, že máte správně nastavený počet reproduktorů:

  1. V ovládacím panelu Zvuk
  2. V ovládací aplikaci vaší zvukovky (předpokládám že máte Realtek HD Audio, jako převážná většina dnešních uživatelů).

Problém pramení z Flash Playeru, právě zde se na tuto problematiku jaksi vykašlali.