rysekl

Nefunkční přihlášení na e-mail u SEZNAMU pouze na jednom PC

Prosím o pomoc, na jednom PC v domácnosti mi nefunguje přihlášení na mail(vůbec žádný od Seznamu. Udělal jsem, jak se všude píše, kompletní vyčištění PC a prohlížečů(cache, cookies) – nefunguje mi to ani v jednom prohlížeči. Snažil jsem se mnoha způsoby přihlásit, ale pokaždé to skončí u „Hned to bude“ a můžu čekat i půl hodiny. Prosím o pomoc, jak se z této situace dostat, jelikož mi zůstává pouze tento PC doma a e-mail potřebuji pro svou každodenní práci.
Děkuji předem za jakoukoliv pomoc.

Odpovědi
setapouch

Zkusil bych to pod jinym uzivatelskym uctem na tom samem pocitaci. A pokud to ani potom nepujde… reinstalace pocitace.

cochee

Nepíšeš, o který prohlížeč se jedná. U Internet Exploreru (MSIE) je to složité. U ostatních, které se musí do PC doinstalovat, je to jednoduché: Odinstalovat (ale pozor: kompletně, tedy i se smazáním profilů a ostatních věcí, to se musí provést ručně, to obyčejný odinstalátor neumí). A zase nainstalovat. Druhá možnost je použít jiný prohlížeč. To je rychlé řešení i v případě, že používáš onen MSIE. Pokud to budeš kompletně odinstalovávat, tak si nezapomeň ze všeho nejdříve zazálohovat záložky/oblíbe­né/boookmarks.