cyklista

Jak spravit počítač? Při pokusu o přihlášení mě hned odhlásí.

Dobrý den, chci se zeptat, jak mám spravit počítač. Problém je v tom, že když se chci přihlásit, tak se tam objeví „Vítejte“, blikne tam tapeta a zničehonic odhlašování. Předtím tam bylo, když fungoval, hned po načtení plochy 100% využití procesoru. Mám Windows XP.

Nejlepší odpověď
gecco

Zřejmě máš ´nakopnutý´ userinit.exe – pomoci by ti mohlo toto – http://www.f-prot.com/suppor­t/windows/fpwin_faq/­106.html .
Pokud ne, doporučuju úplnou reinstalaci (včetně zrušení/vytvoření partition).
___
Jestliže máš na disku nějaká data, zazálohuj si je přes boot z nějakého LiveCD.
😉

Další odpovědi
jáára

Otevři bednu a vem na to štětec. To, co vymeteš, vysaješ vysavačem.

Jeden z možných původů tohohle problému. Pokud tohle nezkontroluješ, tak ani reinstal systému ti nepomůže

adamda

jakmile se ukáže plocha zkuste mačkat esc
nebo pokud máte doma instalační CD můžete přeinstalovat win pokud nemáte na disku důležitá data