Avatar uživatele
mirekborek

Co dělat, když nefunkční notebook hlásí chybu uvedenou v odkazu?

Ahoj stalo se mi, že mi „přestal“ fungovat notebook a nevím co a jak. Zde máte odkaz na video této chyby https://youtu­.be/dJ8tHMPWd4c poté ta myš tam je pořád. Myš je ovladatelná! Když zapnu PC a mačkam F8 a dám opravit počítač, tak to žádnou chybu nenajde. Nic jiného v F8 nepomůže. Stalo se to poté, co se mi vypnul notebook kvůli slabé baterii. Omlouvám se za pravopisné chyby, ale píšu to na mobilu a ono to samo opravuje.

Jinak díky předem za pomoc.

A pokud se to neukáže to částečné obnovení?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3150 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Quimby

Jak píše gecco – reinstalovat. Můžeš ještě předtím zkusit opravu z instalačního CD. Pokud tam máš nějaká data o která nechceš přijít, tak sis stáhni na flashku nějakou distribuci linuxu – ubuntu, fedoru, nabootuj je z flashky a přetáhny si to na externí disk/vypal.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?gecco Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
gecco

A proč ten notes nereinstaluješ??

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Zkus ještě jednou ,ale ihned po zapnutí pc zmáčnout F8,ale ihned!
pak by se tě mohlo objevit,částečný obnovení pc,ale některé programy budou fuč,ty musíš pak dát znovu z5.
Potom asi jen ten servis,připojí na diagnostiku a vyndá ti disk z pc a data pokud bude šikovnej ti všechny zachová.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
gecco

Quimby – obávám se, že MirekBorek porozumí nejvýše prvním čtyřem slovům tvé odpovědi…
A to jej leda tak dožere…

před 3150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Jen podotknu – MirkuBorku – poslechni IT odborníka Jugara…
😁
___
Těch mnoho „D“ jsem si fakt nemohl odpustit…

před 3150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Jen podotknu – MirkuBorku – poslechni IT odborníka Jugara…
😁
___
Těch mnoho „D“ jsem si fakt nemohl odpustit…

před 3150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gecco

Na mou odpověď jsem – jako rekci, obdržel tuto zprávu, cituji:
„A jak to jako mám reinstalovat když nemám cd od windowsu a koukal si alespoň na zo video“…
_____

MirkuBorku – omlouvám se, nekoukal jsem se na video, vystačil jsem si s popisem chyby a formulací otázky…
Jo – opět se omlouvám, (do)myslel jsem si, že jsi blbec…
I za tuto svou domněnku se ti omlouvám… Nejsi blbec…
___
Jsi hňup takového rozměru, že blbce bych tím urazil…
___
Pokud nevíš, jak reinstalovat vlastní notes – nezasloužíš si nic lepšího, než zaplatit odborníkovi…
Ale mně to nenos – asi bych tě zkopal z – vlastně nevím odkud, ale letěl bys…
___
Dones to do servisu… A zaplať…!!!
___
Bože, chraň mne před lidmi, jejichž IQ nedosahuje teploty tání rtuti…
!!!

před 3150 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
lejdy.můn

Gecco, jako bez urážky, ale nemáš pocit, že to s tím samožerstvím už trochu přeháníš? Nevím, jestli ti vůbec dochází, že kdyby byl každej tak dokonalej jako ty, tak vlastně na tuhle poradnu ani nemusíš chodit, páč by se nikdo nikdy nepotřeboval na nic ptát. A kdyby se nikdo nikdy nepotřeboval na nic ptát, kam by sis potom chodil honit svoje egíčko, hm? 😉
Tak trošku pokory, žlutej kanárku, a buď za nás, méně inteligentní, neskonale vděčnej: čím víc blbů, tím víc aspoň vynikne tvá genialita. No ni? 😉

před 3149 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

On spapal Šalamlunovo hovínko.

před 3148 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Ty máš dot Geccone,asi si snědl vtipnou kaši a jsi asi ten nejchytřejší v této zemi.
Já D psát nemusím,každej si domyslí tvý kvality.
Ajtáku.
Když tak mu Mirku napiš na mail mowla@centrum.cz a on ti rád poradí,když všemu tak krásně rozumí chlapec nejinteligentnější.

před 3149 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek