ondra148

Proč mi nejde nainstalovat Windows Live Movie maker?

Proč mi nejde nainstalovat Windows Live Movie maker? Jednou jsem měl Windows Live Movie maker, ale pak mi nějak zmizel z počítače aniž bych ho odinstaloval, požadavky splňuji a mám Windows 7 Professional Service Pack 1. A Windows Live Movie maker mi zmizel když jsem měl Malware bytes Antimalware.

Odpovědi
adamda

zkus Malware bytes Antimalware. vypnout a potom nainstalovat pokud ani to nepujde zkus napsat na technickou podporu windowsu