Martas

Nefunkčí zařízení USB nebylo rozpoznáno-co to znamená?

Když zapojím telefon tak mi to píše že Windows to nerozeznalže nepracuje správně,nevím proč vždycky mi to šlo a najednou nemůžu připojit mobil-kde je chyba.Vše mám dobře zapojeno proč zařízení není rozpoznáno.Děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Asi nejsou nainstalovány ovládače.

Stáhněte si je z webu výrobce mobilu v sekci Software, donwload

Další odpovědi
Hlada

Může to být poškozený ovladač, špinavý konektor nebo vadný kabel. Pokuste se nejdřív telefon rozchodit na jiném PC, aby se vyloučila chyba počítače.

Ella

zkus jiný vstup USB na počítači, nebo zkus kabel zapojit do jiného počítače a nebo nemáš potřebný ovladač – pokud máš k mobilu nějaké CD, zkus ho dát do počítače, jestli to není instalační CD