paulii

Nefunkci display mobilu

Dnes kdyz jsem si potreboval zjistit neco na mobilu (huawei U 8800) tak nefungoval display. Myslel sem ze je vypnuty ale nebyl je jenom podsviceny displa a kdyz chci pustit hudbu tak ji normalne slysim. Tak bych potreboval poradit jestli to treban neni jen nejaky vypojenym kabelem nebo neco co nepotrebuje do opravny. Dekuji za vsechny odpovedi.

Odpovědi
jáára

vyndání baterky nepomohlo? tak ho reklamuj. protože tohle bych ani nechtěl opravovat.