toxino007

Nefungují přední zdířky na sluchátka a mikrofon. Jde tento problém vyřešit?

Předem se omlouvám že se dnes již podruhé ptám.dobrý den nevíře jak vyřešit tento problém? Na své pc skříni mám přední zdířky na sluchátka a mikrofon které ovšem fungují pouze když 3,5mm jack tlačím nahoru a když přestanu tlačit jack tak se sluchátka odpojí jde tento problém vyřešit?nebo si mám koupit novpu skříň děkuju

Nejlepší odpověď
gecco

Rozeber skříň a koukni, zda lze konektory vyměnit (neměl by to být velký problém).

Další odpovědi
ace

nebo si jednoduše kup USB sluchátka s mikrofonem :) nejsou drahý