Dena443

Nefunguje heslo do WinRaru, jak na to?

Nastavím si heslo do Winraru, a když to otevřu znova, tak se to na heslo neptá a otevře se to bez hesla, co s tím?

Odpovědi
Alesh

Evidentně to děláš blbě. Asi ho zapomínáš potvrdit nebo tak něco. Prostě bys musela třeba poslat screenshot nebo ideálně nahrát video s postupem, jak to děláš. Pak by bylo možné poradit, co děláš blbě. Takhle můžu jen spekulovat.

JežíšKristus

Očividně jste důvěryhodná osoba, a WinRar se rozhodl vám věřit. Hlavní je nezklamat důvěru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.