mojitek

nefunguje PC

Ahoj,
dneska jsem se snažil odinstalovat"zby­tečné" věci z PC a totálně jsem nechtěně odinstaloval něco důležitého.Byly to soubory ASK s ikonkou(odin­stalovávalo se to dlouho).Odteď se nemůžu dostat ke svýmu účtu,na net atd.Po zapnutí se mi ukáže jen modré pozadí s ikonou windows xp a šipka myši-dál nic at dělám co dělám nikam se nedostanu.Teď píšu z jinýho kompu.Co s tím?
Doplňuji:
mačkal jsem F8 a nic.. tak mi asi nezbejvá nic jinýho než to hodit z okna

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Lze spustit Windows v nouzovém režimu nebo Poslední známá funkční konfigurace ?

Před zobrazením obrazovky s logem, Windows stisknete F8 a tam vyberete příslušnou volbu.

Pak dáte Start > Příslušenství > Systémové nástroje > Obnovení systému a vyberete datum, kdy systém ještě šel.

Další odpovědi
Kric.ouwner

co píše michal kole je celkem složité a zbytečné stačí vzít CD s windovsama co tam máte jak zapnete PC strčit to do mechaniky restartovat a nechat buďto si počítač sám vezme ztracené složky nebo vám nabídne reins. nebo opravu v tom případě opravu 😉…

mojitek

Díky moc za rady. Ale nic z toho nefunguje.I když jsem dal origo CD ,tak pořád nic,nikam mě to nepustí,pořád jenom modrý pozadí s ikonou XP.Tak nevím.Rozebrat nebo hodit z okna asi.