Avatar uživatele
mojitek

nefunguje PC

Ahoj,
dneska jsem se snažil odinstalovat"zby­tečné" věci z PC a totálně jsem nechtěně odinstaloval něco důležitého.Byly to soubory ASK s ikonkou(odin­stalovávalo se to dlouho).Odteď se nemůžu dostat ke svýmu účtu,na net atd.Po zapnutí se mi ukáže jen modré pozadí s ikonou windows xp a šipka myši-dál nic at dělám co dělám nikam se nedostanu.Teď píšu z jinýho kompu.Co s tím?
Doplňuji:
mačkal jsem F8 a nic.. tak mi asi nezbejvá nic jinýho než to hodit z okna

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, dedeg, emba5, Sůwa před 4521 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Lze spustit Windows v nouzovém režimu nebo Poslední známá funkční konfigurace ?

Před zobrazením obrazovky s logem, Windows stisknete F8 a tam vyberete příslušnou volbu.

Pak dáte Start > Příslušenství > Systémové nástroje > Obnovení systému a vyberete datum, kdy systém ještě šel.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kric.ouwner

co píše michal kole je celkem složité a zbytečné stačí vzít CD s windovsama co tam máte jak zapnete PC strčit to do mechaniky restartovat a nechat buďto si počítač sám vezme ztracené složky nebo vám nabídne reins. nebo opravu v tom případě opravu 😉…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

Díky moc za rady. Ale nic z toho nefunguje.I když jsem dal origo CD ,tak pořád nic,nikam mě to nepustí,pořád jenom modrý pozadí s ikonou XP.Tak nevím.Rozebrat nebo hodit z okna asi.

před 4520 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek