LucinkaLLL

Nefunguje notebook – co s tím?

Mám už asi 3 roky notebook hp. Před chvilkou se začal sekat, tak jsem ho restartovala, ale znovu se nezapl. Jen je na obrazovce zobrazeno logo hp a že je nabitá baterka, ale dál to nejde. Zkoušela jsem vyndat baterku, vyndat ze zásuvka, ale ani jedno nepomohlo. Nevíte, co s tím mám dělat?

Odpovědi
anonym

Nech ho pár desítek minut (hodin) ´na pokoji´ (ideálně s vytaženou baterií a odpojený ze sítě) a pak jej zkus opět zapnout – je možné, že např. zablokovaný ventilátor a notes vypnula tepelná pojistka (tedy nyní musí vychladnout).
Každopádně ale doporučuju servis – asi jej nebudeš sama rozebírat.
😉

aless

Zapnout při startu v režimu nouzovém, některým z F… možná F5). Pak s pomocí sítě najít řešení. U Windows 7 s to prakticky nestane , u XP ano, al je to řešitelné , pokud nemíte nelegální software. v každém servisu za pár stokorun.. Nejlépe si vytvořit startovací havarijní disketu nabo CD.. Je možné, že byl napaden virem, pak z jiného PC natáhnout nějaký antivirový prográmek .. killer a prolíst to.