Mejla55

Nefunguje mi zapojené mikrofonu

Nemůže mi někdo prosím pomoct ? Jsem už fakt bezradnej. Zapojil jsem si nové koupenej mikrofon (ke skypu). A vůbec mi nefunguje. Mám ho zapojenej určitě do správné zdířky ale nefunguje mi. Počítač mi ani neukazuje že mám vstupní zařízení. Pls help

Nejlepší odpověď
sakai

Pokud mikrofon jinde funguje, pak: START-ovládací panely-zvuky a zvuková zařízení-zvuk-záznam zvuku výchozí zařízení, rozkliknout a měl by tam být, jen nebude vybrán. Takže vyber a je to. Pokud tam není, tak zkusit počítač přinutit, aby ho našel: START-ovládací panely-přidat a odebrat hardware-přidat a hledej šmudlo. Když stále nevidí nic, pak možná to nebude obyčejný mikrofon, ale je potřeba nejprve nainstalovat ovladač a pak opět výše uvedený postup. Taky je možné, že druhý vstup (pecka mají jeden vzadu a jeden vpředu a přední vypíná ten zadní), takže jestli tam třeba nejsou sluchátka s mikrákem, pak by to jasně nemohl vidět. No a pak bych je šel vrátit.

Další odpovědi
spooky

Pokud máte možnost, tak bych to zkusila ještě na jiném PC – jestli to ani nepůjde tak budou vadné sluchátka. Pokud ano, chyba bude ve vašem PC ( aspoň vyloučíte nějakou možnost)