Dan-Bohm

Proč nemůžu v Movie Makeru kliknout na ikonu uložit soubor filmu?

Dobrý dem, chtěl bych se zeptat, sestříhal jsem pár videí do jednoho videa a chtěl jsem to dát na YT. Ale tam jsem našel v nápovědě že to nepodporuje formát videa z Movie Makeru. Přečetl jsem si tam návod, jak to udělat by to šlo dát na YouTube. Ale nemůžu v Movie Makeru kliknout na ikonu uložit soubor filmu! Nevíte proč?

Odpovědi
anonym

Soubor co jsi vytvořil,pak klikni pod publikovat sem:tento počítač,pojmenuj si soubor a pak dej uložit do cílově složky,jinak raději bych doporučil Windows live mowie maker,je lepší a více efektů…Ke stažení zde:
http://g.live­.com/1rewlive4-all/cs/wlsetup-all.exe
videa v něm ukládej ve formátu16:9
při instalaci se vyhni instalaci Bing Baru

Awe

A co to udělat jednoduší?Stáhni si nějaký program na převod souborů.A předělej si to do formátu co yt chce.I kdžy mi je divné že mm ti to nechce vzít.Když to dělalo klasickí .avi

http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/prevo­dy_formatu/su­per/?g[hledano]=super&g[oz]=20­14&g[up]=buil­d+61
Tenhle používám já a jsem nad míru spokojen
Doplňuji:
omlouvám se za překliky.Teď sem vstával :D „klasické“