lolek

Nefunguje mi pc tak jak by měl

když zapnu pc a a začnu se dívat na nějaký seriál tak se mi po 5 minutách restartuje pc a obrazovka nereaguje co mám dělat?

Nejlepší odpověď
www

Odinstalovat všechny nesmyslné toolbar ap., zbytečnosti, staré hry, povypínat hlouposti spuštěné automaticky při startu.., na závěr důkladně PC vyčistit a defragmentovat.
To by mohlo stačit.
Zkušenost

Další odpovědi
Bedy

Podstatné je zkontrolovat chlazení – takže rozdělat bedýnku, vyfoukat chladiče a větráky.
Pak bych začal teprve s čištěním systému – pokud chcete pomoci s čištěním počítače, tak si prosím stáhněte a spusťte program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/
Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a koukneme na to.