Venda18

Nevíte, co s tím, když mně nefunguje mikrofon u Iphone 6?

Prestal mi najednou fungovat mikrofon. Mela sem hovor a fungoval normalne. Po pul hodine sem mela druhy hovor ale najednou uz mikrofon nefungoval. Jinak mikrofon pri nataceni videa funguje. I diktafon funguje. Nevite co by s tim mohlo byt? Dekuji za odpoved

Nevložila jste otázku
Nefunguje mi mikrofon u iphone 6

Odpovědi
Jiří Bohumil

Pokud funguje mikrofon při natáčení videa a u záznamu zvuku, není určitě chyba v mikrofonu. Ale mohlo spíš dojít ke špatnému spojení (horší signál). Občas se to stává, že Tě pak protilehlá strana neslyší. Záleží odkud a kam jsi volala a jakou má Tvá síť pokrytí v obou místech.