Delira

Nefunguje mi internetový prohlížeč, kromě jedné webové stránky

Dobrý den, netušíte v čem by mohl být problém? Připojení se mi ukazuje normálně plný signál, jako vždy, ale když otevřu prohlížeč (Fox, Explorer, Chrome) tak mi to ukazuje, že internet nemohl stránku najít, jediná stránka, která mi jde načíst je facebook.com Netušíte čím by to mohlo být? Vyzkoušela už jsem všechno možné. Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Facebook neznám, ale pravděpodobně tam jsi někde udělala chybu.
Běž tedy tam a zkontroluj nastavení.