Nefunguje mi focení screenshotů s Fn+Prtsc, jak to zpravit?

Mám Windows 7, 64 bit a vždy mi focení screenů fungovalo. Po posledním formátování mi to však vůbec nefunguje. Když stisknu Fn+Prtsc a pak normálně s Ctrl+V chci screen vložit třeba v Photoshopu, Malování, Photofiltru, atd, tak se mi tam nic nezobrází, nebo maximálně poslední obrázek, který jsem kopírovala z internetu, ale screenshot nikde.
Jak to zpravit a čím to je? Byla bych ráda kdyby to znovu fungovalo bez používání jakéhokoliv programu na focení obrazovky
Doplňuji:
cochee – tak na tohle jsem opravdu antitalent.. :( ani nevím co přesně mám hledat, pomohl by jsi mi s tím?

Odpovědi
cochee

On může být problém s tím, že musí být použita ta Fn klávesa. To není funkce standardní klávesnice a proto na to noťasy většinou potřebují ovladač. Najdi si na stránkách výrobce podporu pro tvůj model notebooku a stáhni ovladač týkající se klávesnice.
Doplňuji:
Je to přesně tak, jak píše následně mowla – je třeba ze štítku zespod zjistit přesné modelové označení, někdy to bývá i takový „polopatičtější“ štítek nahoře u klávesnice. Někdy to výrobce mívá „poloutajeno,“ pak je třeba zjistit z jeho stránek, co přesně a kde je napsáno modelové označení. Pak můžeme pokračovat dále.

anonym

Jaký typ notesu máš? – přesně, najdeš to na výrobním štítku.
___
Pak jdi na web výrobce notesu a stáhni si ovladač pro klávesnici (nebo něco podobného – někdy bývá dohromady s ovladačem pro touchpad či chipset). A ten nainstaluj.

lukas.zmizik

Zmáčkni klávesu Prtsc bez Fn … Od toho se ta klávesa jmenuje Print Screen ..a pak to bude fungovat…tím, že k tomu mačkáš Fn znamená, že chceš vyvolat funkci, která je pod tou klávesou uložena a zapsána červeně nebo modře nebo nějak zvlášt jinak…

Hamon

Funguje ti primární funkce klávesy, na které je print screen? Funguje ti něco jiného s funkční klávesou? Odpovědi by tě měly nasměrovat k řešení.

cochee

Četl jsem a odpověděl na tvoji otázku č.2, zopakuju to: S tou klávesou Fn se mi to nezdá, páč ne-notebookové klávesnice klávesu Fn nemají (z 99,9%) a PrtScrn přesto funguje. Windows 7, které máš ty, ověřím až později (teď jsem v práci), ve Vistách a XP však funguje i holé PrtScrn bez čehokoliv jiného, vyzkoušej.