any

nefunguje mi fb

Nefunguje mi Facebook, po kliknutí na „přátelé“ nebo „zprávy“ se zobrazí prázdná strana
Zaregistrovala jsem se na Facebook,vše fungovalo,přidala jsem si tam několik přátel, vše ok. Pak ze dne na den mi přestal FB fungovat.Přihlásím se,zobrazí se moje hlavní stránka,ale po kliknutí na jakýkoli odkaz v horní liště(zprávy, přátelé, nastavení. . . ) objeví se mi prázdná strana, ve spodním levém rohu se napíše „hotovo“ a počítač už dál nic nenačte.Co jsem kde pokazila?Prosím, poraďte

Odpovědi
mechanik

nic si nepokazila me to taky nejde us me to ale dlouho stve pac mi to nejde asi 3dny us me to nebavi us bi si to meli opravit facebook ma hodne nedostatku to sme si asi vschini vsimli ale že aš tak velky no to sem asi ani necekal no jo no co se da delat musime pockat as si to opravi no :(