nefunguje mi editace v souborech formátu PDF. Kde je příčina? Děkuji za odpověď. B.J.

Nejlepší odpověď
baghira

Příčina bude možná v tom, že formát pdf není obecně určený k editaci, ale k prohlížení.

Čím se to pokoušíš editovat?

Další odpovědi
led

Asi nemáte program, ktorým možno editovať.
Skúste si najprv prekonvertovať do doc a potom to môžte upravovať.

Hlada

To je v pořádku. PDF je prioritně formát pro ukládání dokumentů v původní podobě bez závislosti na použitém zařízení. Dokument uložený v PDF se zobrazí všude stejně. Editace není žádoucí, proto ji prohlížeče nedovolují. Dokument v PDF lze převést do jiného, editovatelného formátu.

mosoj

Většinou v neplacených prohlížečích PDF , editovat nejde.