smile11

nefunguje mi 1 tl. na mobilu. Proč? Jak jej mám vypnout a zapnout kromě strčení a vystrčení mobilu do nabíječky?

mobil a nabíječka

Odpovědi
cochee

Odpojením/při­pojením mobilu od/na nabíječku rozhodně mobil nevypneš a nezapneš. Tlačítko je holt asi vyžvýkané, takže buď servis, nebo nějaká osoba, která tomu rozumí a která umí sehnat na internetu tlačítkovou gumu pro tvůj mobil. Možná že to tlačítko bude jen špinavé, ale to se jen domýšlím.

klob1

možná zkusit vyndat baterku a dát po chvilce zpět,ale je nebezpečí,že se ti vymaže neuložené věci. pod tlačítkem hovory..a dát i třeba si zálohovat ten mobil.pro jistotu nejprve
dát mobil vyčistit.