kefud

Nefunguje funkce převíjení zpět u set-top-boxu. Jedná se o špatné nastavení, či závadu přijímačů?

Jedná se o Alma 2800 a Zirkon Fire s příjmem dvbt2 signálu, nevím, zda se jedná o špatné nastavení, či závadu přijímačů. Na jednom stb nahrávám filmy a na druhém přehrávám, kde mi zpětné převíjení u reklam obvzláště chybí. V návodu tápám, poněvaž většina zkratek je pro mne tabu.
Děkuji za radu.

Odpovědi
elkon

A co chceš převíjet, nic se tam netočí.

kefud

Právě jsem dokončil laborování s formátováním disku a jeho nahráním půlhodinového záznamu včetně následného přehrávání s též rychlý posunem vpřed i vzad. V STB v kterém byl záznam nahrán se problém nevyskytl. Po přemístění externího disku do STB pro přehrávání je problém na světě, proč ale nevím. Takže budu muset po přehrání všech filmů pro nové nahrávání přemísťovat STB včetně disku a naopak

kefud

Pokud při přehrávání naběhne reklama stisknu tlačítko zrychleného přehrávání vpřed a poté tlačítkem zpět vrácení na začátek pokračování filmu.Nevím proč jsem chytán pro slovíčko převíjet?