Sandy

Nefungční reprobedna

Dneska odpoledne jsem si pouštěla písničky, najednou to začalo strašně chrčet, potom to sice přestalo, ale od té chvíle mi nefunguje jedna bedna. Je to ta, na které je ovládání, druhá normálně hraje. Všechno jsem zkontrolovala a nic vypadlé není. Mám je asi dva a půl roku. Je možné, že už „dodělávají“ ?

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Možné to je, možné to je vždycky :) .

Není to moc dlouhá doba, životnost by měly mít delší. Bez bližšího ohledání se to dá těžko posoudit. Zkuste zapojit na jiný zdroj zvuku (mp3 přehrávač).

Další odpovědi
oskar

Ja si myslim,že to bude nějaka menši zavada.

amigas

To, že vám bedny zachrčely může znamenat v zásadě 2 věci:
1.Je tam studený spoj. Právě v bednách se vytváří dost často,protože při hlasitějším poslechu se „otřásáním“ otřásají i ty kontakty.
2.Možná vám opravdu odešel reproduktor. Mně už se to jednou stalo za daleko kratší dobu – chvíli ta bedna chrčela, chvíli nehrála a nakonec se zjistilo, že je problém opravdu v reproduktoru.

Záleží teď jak drahé ty bedny máte. Kdyby to stálo za opravu, zkuste si někoho, kdo tomu rozumí, pozvat a on vám řekne. Jestli jsou levnější, nemá cenu to řešit a rovnou kupte nové.