tomik2

Need fo speed Most wanted Android

Kyž jsem si stahnul jakýkoliv nfs most wanted na svuj tablet,ukázalo se mi pokaždé že hra není kompabilitní nebo se seklo stahování souborů.Na google play se mi ukazuje že hra JE kompabilitní s mím tabletem,ale nic.Poraďte prosím nebo pošlete funkčí odkaz na stažení,ale hru si kupovat nemůžu jelikož nemám kartu.Vřele děkuji.

Odpovědi
!COOLMan!

Tak třeba za prvé jakou máš verzi tabletu a za druhé zkontroluj si systémové požadavky notebooku a hry.