Snow112

Proč nedostávám SMS od sociálních sítí?

Dobrý den,
Dnes 17.12 jsem si udělal nové číslo, které si chci logicky dat na moje sociální sítě, YouTube, Outlook, Gmail apod.
Jenže mi nepřichází sms od těchto firem, když si tam dam změnu čísla. Funguje mi zatím jenom Instagram, kde místo úspěšně zaslalo kód. Když mi někdo napíše, tak to vidím, ale od těchto firem ne. Pomůžete mi? Nedá se to nějak nastavit? Budu rad za každou odpověď.
Loučím se, Snow.

Nejlepší odpověď
Edison

Není tady ta otázka už jednou??? SMS je služba GSM sítě!!! Ani firmy jakou jsou YT, Gmail… zpravidla jiné než ověřovací SMS nezasílají!!! Outlook už vůbec ne, to není ani soc. síť!!! Ujasni si pojmy, pak bude možno odpovídajícím zůsobem odpovědět.

Krom toho na to už někdo odpověděl: Máš vůbec aktivovaná data v tarifu? Máš povolené datové přenosy? A to jak globálně, tak pro jednotlivé služby? Máš to povolené jak pro příchozí tak odchozí data?

Píšeš otázky děsně zmateně, na to se prostě odpovědět nedá. Vem telefon, zajdi do nejbližšího centra a tam Ti pomohou, bo to i uviděj. Podle tvých zmatených popisů to fak nejde.