quentos

Nedostatek erotiky na internetu

Všimli jste si, jaký je na internetu zoufalý nedostatek vkusného lehkého erotična? Všude jen samé nechutné porno, člověk by z toho zvracel. Co se na tom těm lidem proboha líbí?

Nejlepší odpověď
Bumbes

To co tu řešíte je obyčejný zákon poptávky a nabídky. Pamatuji, že v porevoluční distribuci bylo dostatek „lehce erotické“ literatury a tiskovin. Ale díky nezájmu o tento směr se buď přeorientovali na porno, anebo zkrachovali.
Stejný osud potkal například vysílání dechovky a klasiky v médiích, dokonce ani nic nepomohly buranské kecy ministra kultury Jandáka, že prý dechovka je jediná kvalitní hudba a ostatní je kulturní odpad. Opravdu výrok hodný ministra kultury (ale pouze v Číně, CCCP nebo na Cubě).
Máme tu kapitalistické tržní hospodářství ovládané reklamou a poptávkou, takže se nemůžeme divit tomu, co nám je nabízeno – pouze to, na čem lze vydělat.
Doba „pětiletek“ s řízenou nabídkou a výrobou už je pryč a nespokojencům zbývají bohužel už jen nostalgické stesky (ale jen když se to zrovna hodí na jednu konkrétní věc)…

Další odpovědi
Jahoda

Jestli mohu odpovědět, tak odpovím.

Musím souhlasit. Nedávno jsem narazila na nějakou stránku, kde se stahují filmy. (už nevím, jak se jmenuje). Otevřela jsem ji a co nevidím! Stránka je lemovaná obrázky o pornu. Ježiš, ale toho tam bylo! No prostě hnus. Nemusím snad ani popisovat, co a těch obrázcích bylo. Prostě na zvracení. A když si vemete, že na podobné stránky chodí teenagerové…

Teď si vzpomínám, že když jsem byla začátečnice na internetu, hledala jsem něco o kočkách (máme doma dvě, takže jsem chtěla nějaké informace). Do vyhledávače jsem zadala kocka.cz a vyjelo mi opět porno. No hrůza. Je to ale už nějaký ten rok, takže nevím, jestli ty stránky ještě existují a přesvědčovat se o tom nechci. No hrůza.

Jo, holt zmizela erotika a nyní vládne nechutné porno. Cože je tedy, podle mého názoru, k pláči…

PostApMan

Odhadl jsi to naprosto přesně, lidem se líbí „až podezřele divné věci“ je to důsledek vlivu USA na naše české „erotic“ stránky.
Vysloveně české „erotic“ stránky/videa nejsou, takže se řídíme tím co chtějí v USA, a co jsem tak postřehl v mnoha věcech se lišíme.

ReHu

JJ, musím s tebou souhlasit.
Doplňuji:
A ne jen na netu. I třeba ve stáncích. Minimální úroveň.

BIGFOOT

je to vliv z ameriky.včera jsem se díval na americký film:vražda prvního stupně.podívejte se na něj. to vypovídá všechno o tak zvaný americký svobodě a svobodné demokracii. všiml jsem si ,že mají falešnou morálku.tam nesmíte na ulici pít ani pivo , ale když ho máte šupslý v sáčku tak je to dobrý.a tak je to tam ve všem. dvojí tvář.budme rádi, že jsme v česku a kašleme na to co oni říkají.stejně toho hodně zatajují a stojí to za hov..BIGFOOT

Zdroj: hodně se zajímám o dění na této zemi a někdy mi je z toho naprd.

anonym

Tak oni žijí z reklam a neví co lidi chtěj. Vůl si myslí, že vše musí být nafouklé a barevné. Taková lákadla se musí, možná – nebo spíš ne – líbit dětem.

http://masek.fo­tostranky.net/zvi­rata/albums/zvi­rata/kopytnici/04_19736_­osel.jpg
Doplňuji:
A co http://www.zlat­kax.estranky.cz/ar­chiv/ifile/19639­.jpg

Polaskova44

Je to tak, doba se v tomto ohledu za posledních několik let opravdu hodně změnila. A soft erotika už dnes asi tolik „netáhne“, tak je její dostupnost menší. Navíc spousta věcí, které byly ještě například několik let zpět úplné tabu už je dnes zcela normální. Dobrý příklad mohou být třeba erotické masáže Praha Právě v Praze je co jsem se posledně dívala těch salonů, které toto nabízí spousta.

xtradesman

Je to tak, že ono to lehké erotično je na internetu taky, ale musíš hledat. Dokonce i na pornhub.com největším porno serveru najdeš kategorie, které jsou soft, líbačky, necking, naučné jakési lekce, nebo teď je trendy porno které jde naproti ženám, které mají trochu jinou představu o tom, co by v pornu mělo být, plus muži chtějí, aby se na to s nimi ženy dívaly a také se jim to líbilo… K tomu hard, když se Vám to nelíbí, tak se na to nedívejte. Taky na to nekoukám, ale jsou lidi, kteří to tak prostě mají, chtějí to hard, už mají dost cukrování, a jde jim jen o rychlý vzrušení. Je to jejich věc, neřeším to. Tady je třeba k tomu pornu pro ženy odkaz: https://zena.ak­tualne.cz/vzta­hy/porno-pro-zeny-kde-ho-najit-a-ktere-je-nejlepsi/