frankie89

nedoručené e-maily

Ahoj, mám problém se svým e-mailem na seznamu. Je to zvláštní, některé e-maily mi přijdou, některé ne. Plnou schránku nemám, mám neomezenou velikost a špatně zadanou e-mailovou adresou to není, tak netuším, co s tím. Například reklamy, spamy a takový tyhle blbinky mi chodí v pohodě (jakoby naschvál). Kamarádka mi napíše e-mail, ten přijde, ale když mi pošle další, tak už nedorazí…
Doplňuji:
děkuji za odpovědi, na podpoře přišli na velký kulový, ale i tak dík…

Nejlepší odpověď
Bedy

Tohle bude bohužel nad rámec naších možností, obraťte se na Seznam podporu. Je zdarma.
To asi nebude problém u Vás…
Doplňuji:
To není možný, já s jejich podporou mám vynikající zkušenosti.
tak se podívejte do nastavení, zda-li tam nemáte nastavená nějaká pravidla, jestli nemáte náhodou kámošku na seznamu blokovaných adres…

Zdroj: http://napove­da.seznam.cz/cz/

Další odpovědi
www

Chybu může udělat nevědomě odesílatel, ale také systém ap.
Kontaktuj technickou podporu Seznamu, prověří to.
Zkušenost
Doplňuji:
Vzhledem k tomu, že Seznam používám již dost let bez problémů a tech. podpora na nic nepřišla, hledal bych problém u odesílatele i příjemce. 😉

cochee

Moje zkušenost: Pokud mi kdy od někoho nedošel mail, bylo to vždy blbostí odesílajícího. Většinou proto, že místo aby hrábl pro moji adresu do adresáře, tak ji psal ručně a vyrobil „nádhery“ jako: …@senam.cz, …@seznam cz, …@seznam.cu a podobně.